ما تا آخرایستاده ایم ...
دستنوشته های یه پونصد و نود و هشتی ...

امام زمان بر بالین شهید

همسر شهید دكتر احمد رحیمی، ساكن مشهد مقدس می‌گوید:پس از مدت‌ها در رؤیایی شیرین دیدم؛ درون قطار با دخترم آسیه نشسته‌ام. بیرون پنجره سیدی سبزپوش بود كه نور بر صورتش احاطه داشت، او مرا محو خود كرده بود. با اشارة كسی كه در كنارش ایستاده بودم، نگاهم را از آن سید برداشتم. خدا می‌داند چقدر از دیدنش خوشحال شدم. احمد بود. به من اشاره كرد و با صدایی رسا گفت: ناراحت نباش، من دارم می‌آیم. فردای آن روز بی‌صبرانه منتظر تعبیر خوابم بودم. دخترم كه تا آن زمان فقط كلمات نامفهومی را تكرار می‌كرد، بدون مقدمه شروع كرد به بابا گفتن! ساعت نه صبح از تهران تماس گرفتند و گفتند: یك شهید بسیجی به نام احمد رحیمی به مشهد منتقل شده كه احتمال می‌دهیم متعلق به خانوادة شما باشد. با خانواده برای شناسایی راهی معراج شهدا شدیم. باورش خیلی سخت بود. پیكرش به‌طور كامل سوخته، استخوان‌هایش درهم شكسته و تركش‌های متعددی بر بدنش نشسته بود. وقتی چشمم به پای چپش كه قبلاً تركش خورده بود، افتاد اطمینان پیدا كردم كه خواب دیشبم تعبیر شده است.
بعد از دیدن پیكرش بار دیگر در خواب به سراغم آمد و دلسوزانه گفت: چرا این‌قدر ناراحتی؟ من در آنجا از غصه‌هایی كه تو با دیدن جنازه‌ام می‌خوری، معذبم. بعد با حالتی خاص گفت: باور كن قبل از شهادتم تعداد زیادی تانك عراقی را منهدم كردم و لحظة شهادت هیچ چیزی نفهمیدم، چون حضرت ابالفضل(ع) در كنارم و امام زمان(عج) بالای سرم نشسته بودند.
آن خواب، آرامش خاصی به من داد. گویا جان تازه‌ای پیدا كرده بودم و فهمیدم كه شهدا پس از شهادت هم در زندگی، حضوری عینی دارند...

شادی روحش صلوات...
(هفته‌نامة پرتو سخن/سال هشتم/ش369)
برچسب ها: شهید دكتر احمد رحیمی، تانک عراقی، امام زمان، معراج،  
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 3 مهر 1390 توسط 598i | نظرات ()
نمایش نظرات 1 تا 30
درباره وبلاگ
گفتند از او چیزی نمانده ست جز راهی نیمه تمام ...
آری برادر ! بار گرانی بر زمین مانده ست....
» پست الکترونیک
» تماس با مدیر
» RSS
» ATOM
موضوعات
مطالب اخیر
آرشیو مطالب
نویسندگان
» . .
پیوند ها
نظر سنجی
» به نظر شما دلیل حمله عراق به ایران قرارداد الجزیره بود؟پیوند های روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
بازدید ماه قبل : نفر
تعداد نویسندگان : عدد
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :